Klanjanje pred Presvetim

Četvrtak je u Crkvi dan Euharistije kao sjećanje na Veliki četvrtak kad je Isus blagovao Posljednju večeru sa svojim učenicima i ustanovio Euharistiju.

Tim povodom već više od godinu dana u kući časnih sestara u Jajcu svaki prvi četvrtak u mjesecu jest dan molitve i klanjanja pred Presvetim. Molitva počinje ujutro u 10 sati izlaganjem Presvetog i traje cijeli dan. Završava navečer klanjanjem pred Presvetim i euharistijskim slavljem.

Svi vi koji želite i u mogućnosti ste doći, pokloniti se pred Presvetim, izdvojiti vrijeme za Boga, za molitvu u sabranosti i tišini, dobrodošli.

Prema riječima s. Lidije Jurišić, tijekom dana u njihovu kapelu dođe pedesetak osoba. Nadamo se kako će se taj broj povećavati.