Župne obavijesti – 4. nedjelja Došašća

ii4- U utorak Je Badnjak. Tradicionalni post i nemrs. Čuvajte se alkohola. Na Badnjak nema večernje sv. Mise u 17.00 sati.

- U utorak navečer, tj. na Badnjak, u 20.oo sati bit će Božićna Sv. Misa za djecu i starije (dječija Polnoćka).

- Polnoćke u utorak navečer u samostanskoj crkvi i Barevu. Iza sv. Misa Polnoćki tradicionalno čestitanje uz čašicu domaće rakije. Molimo vas petarde i pucnjavu ostavite što dalje od crkve i crkvenog dvorišta. Bilo bi najbolje da nam ovaj Božić prođe bez pucnjave i bilo kakvih drugih problema.

- U srijedu je Božić. Na Božić sv. Mise kao i nedjeljom, jedino nema sv. Mise u Barevu.

- U četvrtak je Stjepandan. Sv. Mise kao i nedjeljom. Barevo u 11.00. sati.
- U petak je Ivandan. Kod nas rana sv. Misa u 8.00 sati i večernja u 17.00 sati. Pučka sv. Misa je tradicionalno u Podmilačju. Bilo bi lijepo da odete u Podmilačje.

- Na Mladence počinjemo s blagoslovom obitelji. Raspored blagoslova objavit ćemo vam na Božić.

- U nedjelju sv. Mise redovito. U Barevu sv. Misa u 9.30 sati, a iza sv. Mise blagoslov obitelji u Barevu.

Od subote, tj. od Mladenaca uključivo neće biti radnim danom večernjih sv. Misa