Župne obavijesti – 5. korizmena nedjelja

ii4Župne obavijesti od 17. 3. 2013.

-          Svete Mise su danas redovito.

-          U utorak je sv. Josip. Kod nas svete Mise 8 sati, 11 sati i 17 sati.

-          Običaj je da darujete Samostanu domaća jaja. Hvala vam unaprijed na tome. Ko hoće može donijeti u samostan, a opet tko hoće može donijeti do prokaratura, a oni će nama.

-          U subotu neće biti ministrantskog sastanka, kao ni vjeronauka za prvopričesnike.

-          Ovaj tjedan je Uskrsna ispovijed kod nas u Jajcu:

srijeda: odrasli 11 sati i 16 sati

subota: osnovna škola 10 sati

nedjelja: omladina 16 sati

-          U nedjelju je Cvjetnica – nedjelja Muke Gospodnje. Sv. Mise su u nedjelju redovite. Prije svih sv. Misa blagoslovit ćemo vaše grančice. Pod svim sv. Misama ćemo čitati Muku.

-          Na Cvjetnicu od 10 i 15 sati bit će ispovijed u Barevu.

-          Molimo vas da svi na početku ispovijedi predate svećeniku ispovjedniku cedulje. Podignite cedulje.

-          U petak Put križa redovito.

-          Za gradnju od prošlog čitanja dali su slijedeći:Luca Ljubičić 50 KM, N. N. 50 KM, Agata Ladan 50 KM, Matija Lovrić Bulići 50 KM, Ljube Vukelja Mile 50 KM, Matija i Ana Gavrić 100 KM, Drago Marjanović Klimenta 50 EU, Nevenka Stipe Ladan Carevo Polje 50 EU, Niko ladan 50 KM, Marin Jurinović 80 KM, Niko Ivana Crnoja Lučina 200 KN, Ruža Stipe Ćosić 50 KM, Age Čavka 50 KM, Ana Crnoja 50 EU, N. N. 100 KM, Branko Zvonke Jakešević 50 EU. Svim darovateljima neka naša draga Gospa bude nagrada i plaća.

-          Stigao je novi broj Vjesnika, možete ga nabaviti u kancelariji.

-          Od utorka počinje 13 utoraka sv. Anti. Kod nas u crkvi svaki utorak sv. Misa u 17 sati i molitve sv. Anti.

-          U petak u Podmilačju put križa UZ Grabež u 16 i 30 sati.

-          Prošli tjedan u našoj župi umrla je Serafina Bagarić i pokopana na groblju u Lučini. Pokoj vječni….

-          Velike Mise za pok. Ivu Gavrića platila obitelj.

-          Velike Mise za pok. Sarafinu Bagarić platila obitelj.

-          Velike Mise za pok. Peju Gavrića platila obitelj.