SAMOSTAN I CRKVA

SAMOSTANSKO PODR.

  ANKETA

  Ocijenite novi izgled naše stranice…

  Posjetitelji

  free counters

Paketići za najmlađe župljane


Njemački je Caritas i prošlog Božića mislio na naše najmlađe župljane. Djeca iz Njemačke pažljivo su prikupljala darove za svoje vršnjake u Bosni i Hercegovini. Preko Caritasa naše biskupije oko 600 paketića pristiglo je i u Jajce. Darovatelji iz Njemačke željeli su se i sami susresti s našim župljanima. Nakon sv. Mise u samostanskoj i župnoj crkvi, (28.12.) uslijedio je prigodni glazbeni program i podjela paketića. Gosti iz Njemačke ostali su ugodno iznenađeni i govoto bez riječi kad su vidjeli crkvu prepunu djece. Najiskrenije hvala svima koji su obradovali djecu naše župe.

  Naslovnica 59

  Naslovnica 59

  Svjetlo riječi

  svjetlorijeci

  Bosna srebrena

  bosnasrebrena

  Biskupija Banjaluka

  biskupija-banjaluka

  katolicki tjednik

  katolicki tjednik

  Login