Sveti Nikola

Svake godine najmlađi naše župe nestrpljivo očekuju sv. Nikolu. I ove je godine sveti Nikola posjetio naš grad i obradovao mališane. U kripti župne i samostanske crkve, uz organizaciju s. Lidije Jurišić i Radoslava Tokića, vjeroučitelja, djeca su se susrela sa sv. Nikolom. Dočekala su ga razigrana srca uz igrokaz, pjesme i recitacije. U poslijepodnevne sate, umjesto na saonicama, framaši su provozali sv. Nikolu kroz grad, izmamljujući osmijehe i starijih i mlađih, ali i radost onih najmanjih koji su dobivali slatkiše. Zahvaljujemo svima koji su pomogli u organizaciji ovogodišnjeg slavlja blagdana sv. Nikole, na poseban način „Rudniku boksita“ za ustupljeni automobil, kao i s. Lidiji i g. Radoslavu.

U fotogaleriji pogledajte djelić atmosfere današnjeg dana.