Mladomisničko slavlje fra Domagoja Šimića

Nakon đakonata koje je proveo u našem samostanskom području, župi Podmilačje, i svećeničkog ređenja u Sarajevu, fra Domagoj Šimić je u nedjelju 24. srpnja u rodnom Bihaću pred okupljenom zajednicom vjernika slavio svoju Mladu misu.

Župa Bihać, čiji je nebeski zaštitnik sv. Anto Padovanski, iznjedrila je nekoliko svećenika. Prije 45 godina fra Rafo Ivankić bio je mladomisnik, prije 30 godina fra Tomislav Jurić, prije 19 vlč. Josip Jerković, prije 5 godina otac Euzebije Josip Knežević, pavlin, i fra Domagoj Šimić.

Nakon euharistijskog slavlja, radost ovog velikog događaja preselila se u Vedro Polje kod obiteljskog stola. Framaši župa Jajca i Podmilačja i ovdje su pokazali svoju spremnost i spretnost u posluživanju.

Hvala fra Domagoju za pastoralni rad u našem samostanskom području. Želimo mu mir i ustrajnost na svećeničkom i franjevačkom putu.